Guardian VR 1.0 (ios)

Guardian VR

1.0
Guardian VR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guardian VR, iOS işletim sistemine sahip telefonlarınız üzerinde sanal gerçeklik deneyimi yaşayabileceğiniz bir uygulamadır.

Guardian VR, iOS işletim sistemine sahip telefonlarınız üzerinde sanal gerçeklik deneyimi yaşayabileceğiniz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama sayesinde tecritte bulunan bir suçlunun psikolojisini anlayabilirsiniz.

Sanal gerçeklik deneyimi yaşayabileceğiniz bir uygulama olan Guardian VR ile tecritteki bir mahkumun psikolojisini yaşayabilirsiniz. Sanal gerçeklik teknolojisini kullanan uygulama 24 saat boyunca tecritte kitli kalan bir insanın nasıl bir hise sahip olduğunu kullanıcılara yansıtıyor. Her yıl ABD'de 80 bin'den fazla mahkum tecrite giriyor ve insanlarla teması çok az oluyor. Guardian VR ise bu insanların hislerini keşfetmek için kullanıcılarına hizmet ediyor.

Uygulamayı kullanmak için bir ader Cardboard'a sahip olmanız da gerekiyor. Uygulama sayesinde hem sanal gerçeklik deneyimi yaşayabilir hemde bir mahkumun psikolojisine sahip olabilirsiniz. Bir sosyal sorumlulu projesi gibi işleyen bu uygulama ile değişik hislere sahip olacağınızı da söyleyebiliriz.

Guardian VR uygulamasını iOS işletim sistemine sahip telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.