Guardians of Valor

Guardians of Valor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guardians of Valor ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur

Guardians of Valor eğer "kule savunma oyunu" türünü seviyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir mobil strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir tower defence oyunu olan Guardians of Valor'da fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve sınırları düşmanlar tarafından istila edilmek üzere olan bir krallığı kurtarmaya çalışıyoruz. Bu fantastik dünyada krallığı kurtarmak için düşmanların geçiş yollarına savunma kulelerimizi inşa etmemiz ve bu kuleleri geliştirerek giderek güçlenen düşmanlara karşı etkili hale getirmemiz gerekiyor.

Guardians of Valor'da savunma kulelerimiz farklı yeteneklere ve dezavantajlara sahip oldukları için onları ihtiyaç duyulan noktalara yerleştirmemiz gerekiyor. Dalgalar halinde üzerimize saldıran düşmanlar da çeşitlilik gösterebiliyor. Kimi düşman daha hızlıyken kimileri daha yavaş olabiliyor; fakat daha yüksek hasar verebiliyorlar. Savaş alanında kullanacağımız kahramanlar düşmanlarımıza karşı bize zaman kazandırabiliyor.

Unreal Engine 4 grafik motoruyla hazırlanan Guardians of Valor sahip olduğu yüksek grafik kalitesiyle sunduğu eğlenceli yapıyı güzel bir görünümle birleştirmeyi başarıyor.

YORUMLAR