GuessMovie

GuessMovie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GuessMovie, film bilgisine güvenenlerin kendilerini ister yalnız ister arkadaşları ile birlikte test edebileceği eğlenceli bir iOS uygulamasıdır.

GuessMovie, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden hafızanızı kontrol etmenizi ve güçlendirmenizi sağlayacak olan yeni ve ücretsiz bir film tahmin etme oyunudur.

Uygulama içerisinde alan resimlere bakarak film isimlerini tahmin etmeye çalışacaksınız. Her resim için ekranda 4 adet şık arasından doğru olanı seçerek bir sonraki filme geçebilirsiniz. Uygulamada hazi hazırda binlerce film bulunmaktadır ve düzenli olarak günlük yeni filmler eklenmektedir. Bu sayesede uygulama ile birlikte sınırsız eğlence sunulmaktadır.

Arkadaşlarınız ile film bilgileriniz kıyaslamak için birlikte oynayabilirsiniz. Kim daha fazla film tahmin ederse kazanan o olacaktır. Bir sonraki filme geçmek için karşılaştığınız soruyu doğru olarak işaretlemniz gerekmektedir.

3 dakikalık süre dahilinde en fazla filmi tahmin etmeye çalışacağınız GuessMovie uygulamasında yüzde 50 joker hakkınız ve pas geçme joker hakkınız bulunmaktadır. zorlandığınız yada bilmediğiniz filmlerde bu jokerleri kullanarak avantaj elde edebilirsiniz.

iOS telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz GuessMovie oyununu kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR