GuitarTuna 3.0.2 (ios)

GuitarTuna

GuitarTuna
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guitar Tuna, ücretsiz olarak sunulan ve kapsamlı özellikleriyle dikkat çeken bir akort uygulaması olarak beğeni topluyor.

Guitar Tuna, hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğimi pratik bir akort uygulaması olarak dikkat çekiyor. Müzikle uğraşan ve entstrüman çalan kullanıcılara hitap eden Guitar Tuna sayesinde gitar, mandolin, ukulele, banjo ve diğer benzer çalgıları zahmetsizce akort edebiliyoruz.

Uygulamanın en iyi tarafı ise herkesin beğenisini toplayacak türden bir arayüze sahip olması. Canlı ve net görsellerin zenginleştirdiği arayüzde aranılan her fonksiyonu bulmak bir iki saniyeden daha uzun sürmüyor.

Guitar Tuna hakkında ilginizi çekeceğini düşündüğümüz şu bilgiyi vermeden de geçmeyelim; uygulama tamamen gitaristler tarafından gitaristlere özel olarak tasarlanmış. Bu nedenle herhangi bir eksik veya aksak nokta bulmak neredeyse imkansız.

Akustik ve elektro gitarlarla uyum içerisinde çalışan ve çok sayıda enstrümana destek sunan Guitar Tuna, bu kategoride ücretsiz fakat kaliteli bir yapım arayanların mutlaka göz atması gereken bir seçenek.