Gulong Heroes

Gulong Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gulong Heroes, iOS işletim sistemi kullanan platformlarda çalışan, kendine has bir aksiyon oyunudur.

Gulong Heroes, iPhone ve iPad'ler üzerinde çalışan bir aksiyon oyunudur. 

Çin ve Tayvan'ın en önemli iki romancısı olan ve yazdıkları dövüş sanatı temalı romanlarla onlarca ödül alan Gu Long ve Jin Yong'un eserleri, milyonlarca okuyucuya ulaşmayı başarmıştı. Pandora Games isimli oyun stüdyosu da bu başarıyı mobil platformlarda devam ettirme karar alarak, iki yazarın kitaplarında geçen hikayeleri ve karakterleri bir oyunda toplamaya karar vermişler. Yani Gulong Heroes'a giriş yaptığınızda karşınıza çıkan bütün hikayeler ve karakterler, bu iki yazarın kitaplarında daha önce isimleri geçmiş olanlar olacak.

Gulong Heroes'un oyun mekaniklerinin temelinde çeşitli "yetenekler" bulunuyor. MOBA oyunlarında gördüğümüze benzer olan bu yetenekler, üzerlerine tıklandığında aktif oluyor ve düşmanlara zarar vermeye başlıyor. 100'den fazla farklı karakter için ayrı ayrı hazırlanmış bu özelliklerin yanı sıra her karakterin kendine has bir "ultimate" yeteneği de bulunuyor. Bu yetenek diğerlerine göre çok daha güçlüyken, her zaman da kullanılamıyor. Fakat kullanıldığı zaman özel animasyonlar devreye giriyor ve düşmanlara oldukça büyük zararlar veriyor.

Oyun boyunca bu özellikleri kullanarak ilerliyoruz ve karşımıza çıkan herkesi dövmeye gayret ediyoruz. Karakterinizle bölümle geçtikçe daha da güçlendiğiniz gibi yeni özellikler de edinebiliyorsunuz. Edindiğiniz bu özellikleri PvP yani Oyuncuya Karşı Oyuncu bölümlerinde yada çeşitli zindan görevlerinde kullanabiliyorsunuz.

YORUMLAR