Gun Zombie 2

Gun Zombie 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    364

  • Üretici

    Glu Games Inc.

Gun Zombie 2, ölümsüz zombilerle ile gireceğiniz müthiş bir aksiyona sizi davet eden ücretsiz iOS oyunudur.

Gun Zombie 2, iOS uygulama mağazasında yer alan zombi oyunlarından biri olarak, bitmek tükenmek bilmeden gelmeye devam eden zombi ordularının hepsini vurmanız ve öldürmeniz gereken heyecanlı bir aksiyon oyunudur. Oyunun hikayesinde, şehirde gerçekleşen bir patlama sonrası türeyen zombiler, dalgalar halinde gelerek insanlara saldırmaya başladı. Nereden geldikleri bilinmeyen zombiler hakkında emin olunan tek şey, yok edilmeleri gerektiğidir. İnsan ırkını bu tehlikeli zombilerden korumak ve kurtarmak sadece sizin elinizde.

Oyun içerisinde patlama gerçekleşen şehire girerek zombileri öldürmeye başlıyorsunuz. Karakterinizin kontrolünü oldukça kolay bir şekilde sağlayabiliyorsunuz. Yapmanız gereken ise sadece hedef alarak ateş etmek. Oyun içerisinde bulunan farklı türdeki zombiler sayesinde oyun kendini bir süre sonra tekrarlamaya başlamıyor.

Oldukça gerçekçi tasarlanan ölümcül silahların yardımıyla tüm zombileri öldürebilirsiniz. Tüm silahlar kendilerine özel güçlere ve ateş gücüne sahipler. Oyunu oynamak tamamen ücretsizdir fakat uygulama içerisinde bulunan mağazadan ekstra güçlendirici özellikler satın alabiliyorsunuz. Yinede bu özellikler ücretsiz oynamak için gerekli değildir.

Gun Zombie 2 genel olarak heyecan dolu ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayan zombi oyunlarından bir tanesi. Etkileyici grafikleri ve gerçekçi oyun yapısı sayesinde oyuncularına kendine bağlayan uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz.

 

YORUMLAR