Günlük İngilizce 4.5 (ios)

Günlük İngilizce

4.5
Günlük İngilizce
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Günlük İngilizce, adından da anlayacağınız üzere günlük olarak kısa çalışmalar ile İngilizce öğrenebileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulaması.

Günlük İngilizce, yabancı dil olarka İngilizce öğrenmek isteyenler yada herhangi bir İngilizce seviyesinde olup İngilizce'sini geliştirmek isteyenler oldukça hızlı sunan bir iOS uygulaması. iPhone ve iPad sahiplerinni ücretsiz olarak indirebildiği uygulama sayesinde günlük pratikler yaparak İngilizce öğrenebiliyorsunuz.

İngilizce öğrenme süreçlerinde kullanılan en etkili yöntemlerden bir tanesi olan mantıksal hafızayı temel alan uygulama syaesinde öğrendiklerinizi unutmuyor, ana dili İngilizce olanların söylediklerini kolayca anlayabiliyor ve doğru bir aksan ile konuşmaya başlayabiliyorsunuz. Fakat şunu söylemem gerekiyor, İngilizce öğrenmek çok basit bir olay değil. Bu nedenle İngilizce öğrenirken sabırlı ve azimli olmanız gerekiyor. Günde 2 - 3 dk çalışarak hemen İngilizce öğrenmeniz malesef çok zor.

Uygulama içindekiler:

  • İngilizce nasıl öğrenilir: 8 dakika, 44 cümle, 264 kelime
  • Toplam dinleme kaydı süresi: 6 saat 30 dakika
  • Kelime sayısı: 4051
  • Toplam rakamlar: 18 ders, 2728 cümle ve 35814 kelime
  • Bonus ders: İmla ve Telafuz - 7 dakika, 18 cümle ve 158 kelime
  • Bonus ders: Düzensiz Fiiller - 42 dakika, 1377 cümle ve 1837 kelime

Detaylı bir İngilizce öğrenme uygulaması olan Günlük İngilizce'yi iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip denemekte fayda var.

YORUMLAR