Gunner Z

Gunner Z
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gunner Z ile zombilere karşı teknolojik silahlarınızla verdiğiniz mücadele oldukça heyecanlı olacaktır.

Gunner Z, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz kaliteli aksiyon oyunlarından bir tanesi ve şehrinizi istila eden düşmanlar ile onların yönettiği zombilere karşı verdiğiniz amansız savaşta yeteneklerinizi konuşturmanızı istiyor. Komutanızdaki gelişmiş savaş araçları sayesinde şehrinizi geri almak için mücadele ediyorsunuz ve neredeyse sınırsız diyebileceğim zombiler ile diğer teknolojik düşmanları geri püskürtmeniz gerekiyor.

Oyunca tanklardan tutun da hava araçlarına kadar pek çok farklı araç hizmetinizde. Dolayısıyla bunları en etkin şekilde kullanarak tüm düşmanları yok etmelisiniz. Araçların üzerindeki silahlar, mermiler, zırhlar ve diğer elementler ilerledikçe güçlendirilebiliyor ve böylece çok daha uzun bir süre direnebiliyorsunuz.

Tüm zombileri yoketmek için uğraşırken oyunun sağladığı kaliteli görseller ve sesler ise atmosferin daha da yoğun hale gelmesini sağlıyor. Ayrıca oyunun sahip olduğu kontrol cihazı desteği sayesinde telefon veya tabletinizle uyumlu olan diğer kontrol cihazlarını da kullanabilir, böylece sadece ekrana basarak oynama zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Oyundaki düşman dinamikleri göreceli olarak ayarlandığı için sizin seviyenize göre uygun miktarda düşman gönderiliyor ve böylece fazla zorluktan pes etmeniz de engelleniyor. İsterseniz online olarak arkadaşlarınızla da savaşabilir ve onları yenmenin de tadına varabilirsiniz. Oynadığınız elin replay’ini de alabilmeniz daha sonra yapacağınız incelemelerde işinize yarayacaktır ve böylece stratejilerinizi detaylı olarak yeniden değerlendirebilirsiniz.
Hepsi birbirinin benzeri olan aksiyon oyunlarından sıkılanların farklı bir konsept ve teknolojisi ile Gunner Z’yi seveceklerine inanıyorum.

YORUMLAR