Guns'n'Glory 1.7.1 (ios)

Guns'n'Glory

Guns'n'Glory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guns'n'Glory kule savunma oyunu türünde bir mobil oyundur

Guns'n'Glory eğer mobil cihazlarınızda tower defence türünde oyunlar oynamayı seviyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir mobil strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunu olan Guns'n'Glory'de bize Vahşi Batı'ya konuk olarak altın ve şöhretle dolu bir maceraya atılma imkanı veriliyor. Fakat bu şöhret pek de alışılageldik türden değil; çünkü Guns'n'Glory'de suçluların peşinden koşan bir kovboy olmak yerine azılı kanun kaçakları olarak oyuna dahil oluyoruz. Oyuna kendi eşkiya çetemizi kurarak başlıyoruz ve dar ve derin kanyonlarda koloni konvoylarına, atlı arabalara ve altın yüklü trenlere pusu kurmaya ve değerli eşyaları yağmalamaya çalışıyoruz. 

Guns'n'Glory'de eşkiya ekibimizi kurmamız için bize farklı seçenekler sunuluyor. Klasik kovboyların yanısıra Kızılderililer ve Meksikalılar seçeneklerimiz arasında. Ekibimize dahil ettiğimiz eşkiyalar tabancalarının yanısıra dinamitler, yanan oklar ve toplar gibi çeşitli silahları kullanabilmekteler. Bu nedenle onları oyun haritası üzerinde yeteneklerine en ihtiyaç duyulan noktalara yerleştirmemiz gerekiyor.

Guns'n'Glory'de 15 farklı düşman türüyle savaşırken 60 farklı bölümü ziyaret etmekteyiz. Başlarda kolay olan oyun ilerledikçe daha heyecanlı hale gelmekte.

YORUMLAR