Gunspell 1.3.03 (ios)

Gunspell

Gunspell
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gunspell, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Gunspell, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Farklı bir kurguya sahip olan oyunda nesneleri eşleştirip yeni silahların kilitlerini açmalıyız.

Bir çeşit dünya kurtarma oyunu olan Gunspell, oldukça farklı sahneleri ve heyecan dolu kurgusuyla karşımıza çıkıyor. Birbirinden farklı canavarlarla mücadele ettiğimiz ve dünyalar arasında yolculuğa çıktığımız oyunda silahlar keşfederek düşmanlarımızı ortadan kaldırmalıyız. İnanılmaz grafikleri ve ilginç sahneleriyle Gunspell ilginizi çekecek bir oyundur. Oyunda yer alan silahları ve büyüleri toplamalı ve karşımıza çıkan platformdaki nesneleri eşleştirmeliyiz. Oyunda aynı zamanda silah geliştirmeleri de yapabilir ve stratejinizi geliştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla da doyasıya eğlenebileceğiniz bir oyn olan Gunspell sizleri bekliyor. Gunspell oyununu mutlaka denemelisiniz.

Gunspell oyununu iOS işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR