Gurme

Gurme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gurme, Vedat Milor, Mehmet Yaşin gibi ünlü gurmelerin incelemelerini de sunan restoran arama motoru.

Gurme, dışarıda yemek yemeyi seviyor ve farklı lezzetler keşfetmek istiyorsanız iPhone’unuzda olması gereken yemek ve restoran arama uygulamalarından. Bulunduğunuz veya gittiğiniz şehirde damak tadınıza uygun lezzetleri kolaylıkla bulabileceğiniz uygulamada Vedat Milor, Mehmet Yaşin gibi ünlü gurmelerin mekan hakkında yorumlarını da görebiliyorsunuz.

Türkiye’nin dört bir yanındaki lezzet noktalarını hızlıca bulmanıza yardımcı olan Gurme uygulamasının geniş filtreleme özelliği sayesinde hem damak tadınıza hem de bütçenize uygun restoranları keşfedebiliyorsunuz. Restoranın menü ve fiyatları, gurme incelemeleri, sosyal medya hesapları, konumu her şey tek bir ekranda karşınıza çıkıyor. Dilerseniz restorandan ayrıldığınızda lezzet, ambiyans, fiyat ve kalite puanlaması yapıp görüşlerinizi paylaşabiliyorsunuz.

Gezilmedik restoran, tadılmadık yiyecek ve içecek bırakmayan ünlü gurmelerin sosyal ağ hesaplarını da ulaşabildiğiniz Gurme, kolay kullanımlı restoran arama motoru olarak karşımıza çıkıyor.