Güzelleşelim

Güzelleşelim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Güzelleşelim, iOS cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir kişisel bakım ve güzellik uygulaması.

Güzelleşelim, iOS cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz, kapsamlı içeriğiyle beğeni toplayan bir kişisel bakım ve güzellik uygulaması olarak dikkat çekiyor. Saç bakımı, saç modelleri, makyaj, tırnak bakımı, cilt bakımı gibi farklı konular üzerine yoğunlaşan Güzelleşelim, kişisel bakımına ve dış görünüşüne dikkat eden herkes tarafından kullanılmalı.

Uygulamaya adım attığımızda karşımıza tüm kategorilerin özenli bir şekilde sıralandığı, şık bir arayüz çıkıyor. Aradığımız kategoriye anında erişim sağlayabiliyor ve bu kategori altında listelenmiş içerikleri düzenli bir şekilde görüntüleyebiliyoruz. Hızlı çalışan arama fonksiyonu sayesinde aranılan içeriğe saniyeler içerisinde direkt olarak erişmek de mümkün kılınıyor.

Güzelleşelim'in en önemli özelliği, sunulan güzellik videolarının bilgilendirici açıklamalarla zenginleştirilmiş olması. Dikkatimizi çeken videoları izlerken bu açıklamalara göz gezdirebilir ve işin püf noktalarını yakalayabiliriz. Hatta hoşumuza giden videoları farklı sosyal medya kanalları üzerinde arkadaş ve takipçi çevremizle paylaşabiliyoruz.

İzlediğimiz her videonun sonunda konuya bağlantılı olarak ilgimizi çekebilecek diğer videolar gösteriliyor. Bu sayede kesintisiz bir kullanım deneyimi yaşamış oluyoruz. İlgi duyduğumuz konudan kopmadan kısa süre içerisinde farklı içeriklere erişim sağlamak bu şekilde mümkün kılınmış. Unutmadan hatırtalım, Güzelleşelim uygulamasını kullanırken internet bağlantısına ihtiyaç duyuluyor. Durumunuza göre ister WiFi ister 3G üzerinden videoları izleyebilirsiniz.

Uygulamada yer alan videoların her biri profesyonel stüdyo ortamında yüksek çözünürlüklü kameralar kullanılarak çekilmiş. Açıkçası bu kalitede içerik sunan ücretsiz bir güzellik uygulaması bulmak pek kolay değil.

Sonuç olarak Güzelleşelim, hem tasarım hem de içerik olarak kullanıcıları tatmin edecek her özelliği bünyesinde topluyor. Siz de saç bakımı, makyaj, cilt bakımı ve güzellik önerileri hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Güzelleşelim ilk tercihiniz olmalı.

YORUMLAR