GyroSphere Trials 1.4.1 (ios)

GyroSphere Trials

GyroSphere Trials
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GyroSphere Trials, iOS cihazlarınızda zaman geçirmek için oynayabileceğiniz refleks oyunu.

GyroSphere Trials, iOS cihazlarımızda da ücretsiz oynayabildiğimiz zaman kavramını unutturan süper eğlenceli bir oyun. Oyunda Star Wars akıllı robot oyuncağının gövdesini hatırlatan bir küreyi kontrol etmemiz isteniyor. Amacımız belirtilen süreyi aşmadan işaretli noktalara varmak ancak karşımıza gerek sabit gerekse de hareketli çok sayıda engel çıkıyor. Onları atlatmanın tek yolu ise çabukluğumuzu kullanmak.

Tek parmakla rahatlıkla oynanabilen oyunda bölüm bölüm ilerliyoruz. Her bölümde süre sınırı var ve ilerledikçe üzerinde durduğumuz platform daha karmaşık bir hal almaya başlıyor; dolayısıyla da daha zor aşılası engelleri atlatmaya çalışıyoruz. Daha da kötüsü can sınırımız bulunuyor. İlk başta verilen 100 canı idareli kulanmanızı tavsiye ederim. Zira bitirdikten sonra 12 saat arayla sadece 25 can veriyor oyun.

Detaylı görselleriyle hayranlık uyandıran oyunda tek bir kontrol sistemi mevcut ve karmaşık hazırlanmamış. Küreyi hızlandırmak için yukarı, durdurmak için aşağı, yönlendirmek için de platformun yapısına göre sol veya sağa kaydırıyoruz.

YORUMLAR