Haber Spikeri

Haber Spikeri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Haber Spikeri, sabah ve akşam haberlerini sunacak olan bayan spikerimize haberleri sunabilmesi için yardım etmeniz gereken ve ayrıca onunla birlikte mini oyunlar oynayabileceğiniz bir iOS bulmaca oyunudur.

Haber Spikeri, iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli çocuk oyunlarından bir tanesidir. Özellikle kız çocuklarına hitap eden bu oyunda yapmanız gereken şey oldukça basit. Sabah ve akşam haberlerini sunacak olan spikerimize yardım ederek hazırlanmasını ve haberleri sunmasını sağlamak.

Spikerin duruş açısından saçına, makjayından aksesuarına kadar herşeyini siz belirliyorsunuz. Farklı aksesuarlar kullanarak spikerimizi her haber yayınına farklı şekilde çıkartabilirsiniz.

Oyunun en büyük artılarından bir tanesi ise Türkçe seslendirmeler. Malesef pek çok popüler oyunun Türkçe dil desteği olmasına rağmen Türkçe seslendirme desteği olmadığı için İngilizce sesler eşliğinde oynamak durumunda kalıyoruz. Fakat Haber Spikeri oyununda seslendirmeler Türkçe. Bu nedenle çok daha keyifli bir şekilde oyanayabilirsiniz.

Spikerimize yardım ederek haberleri sunmasını sağlamak dışında, onunla ufak oyunlar oynayarak da eğlenebilirsiniz. Ayrıca haberleri sunması için yardım ederken belirli bir süre limitiniz bulunuyor. Bu süre içerisinde spikerin yayına hazır olması gerekmektedir.

Pembenin yoğun olarak hissedildiği sevimli ve şık bir tasarıma sahip olan oyun, yazının başında da belirttiğim gibi özellikle kızlar tarafından tercih edilebilir. Bu tür eğlenebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Haber Spikeri'ni iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR