Habit Builder 1.0 (ios)

Habit Builder

1.0
Habit Builder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Habit Builder uygulaması ile kendinize kişisel hedefler koyabilir ve bu hedefleri detaylı olarak takip edebilirsiniz.

Uzun zamandır planladığınız fakat bir türlü hayata geçiremediğiniz hedefleriniz mi var? O halde Habit Builder'a mutlaka göz atmalısınız.

Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulamayı iOS cihazlarımız üzerinde sorunsuz bir şekilde kullanabiliyoruz. Uygulamanın arkasında yatan fikir kullanıcıların kişisel hedeflerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirmelerine imkan tanımak üzerine kurulu.

Habi Builder'ı kullanarak kendinize hedefler koyabilir ve bu hedeflere ne derece yaklaştığınızı detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, diyelim ki spora başlamak istiyorsunuz fakat bir türlü fırsat bulamıyorsunuz. Bu amaca ulaşmak için hemen Habit Builder'da spor kategorisi açmalısınız.

Bu hedef her uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkacağı için bu konuda hırslanacak ve spor yapmaya ağırlık vereceksiniz. Her spor yaptığınızda da uygulamaya bu bilgiyi girerek aşamaları detaylı bir şekilde takip edebileceksiniz. Sunulan tablolar o alışkanlıkta ne kadar ilerlediğimizi takip etmemizi sağlıyor. Bu şekilde daha da motive oluyoruz. Eğer üşengeçlikten ötürü bir şeyleri ertelemekten bıktıysanız Habit Builder tam size göre.

YORUMLAR