Hackers 1.003 (ios)

Hackers

Hackers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    114

  • Üretici

    Trickster Arts

Hackers mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir hacker oyunudur

Hackers ilginç bir hikayeye ve bir o kadar da ilginç bir oynanışa sahip olan bir mobil hacker simülatörü.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir hacker oyunu olan Hackers'da oyuncular hack yeteneklerini konuşturarak en usta hacker olmaya çalışıyorlar. Dünya çapındaki siber savaşlara katıldığımız oyunda her oyuncu kendi özel ağını kuruyor ve bu ağını kullanarak düzenleyecekleri siber saldırıları yönetiyorlar. Ağımızla saldırılar gerçekleştirebildiğimiz gibi saldırılar da alabiliyoruz. Bu nedenle ağımızın güvenliğini sağlamamız da gerekiyor.

Hackers'da oyuncular siber saldırılarında farklı araçlar ve yöntemler kullanabiliyorlar. Bir hedefi hacklemek için dilersek gizlice ağına sızmaya çalışabilir, ilersek güç kullanarak ağa girebiliriz. Ayrıca farklı hack araçları geliştirip ve bu araçları saldırılarda kullanabiliyor ve araçlarımızı geliştirebiliyoruz.

Hackers online altyapıya sahip bir oyun. Oyuncular Hackers'da diğer oyuncularla siber savaşa girebiliyor, birbirlerinin ağlarını hacklemeye çalışabiliyor. Ayrıca oyun ülke savaşlarına da yer vermekte.

YORUMLAR