Hades' Star 1.151.0 (ios)

Hades' Star

Hades' Star
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlardan oynayabileceğiniz Hades' Star, uzayda kurduğunuz medeniyeti büyütmeye çalışacağınız tam bir uzay strateji oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Hades' Star mobil oyunu, uzay atmosferinde kolonileşme ve bir medeniyet kurmanızı sağlayan farklı bir strateji oyunudur.

Tam anlamıyla bir strateji oyunu olan Hades' Star mobil oyununda, politik ve diplomatik tüm yeteneklerinizi sergileme imkanı bulacaksınız. Aslına bakarsanız bunları kullanmak zorunda kalacaksınız. Zira Hades Galaksisi’nde kolonileşme faaliyetleri yapacağınız oyunda başlangıçta son derece mütevazı bir uzay aracıyla işe başlıyorsunuz.

Başlangıçta hiçbir şeyiniz olmasa bile vardığınız yeni gezegendeki kısıtlı kaynakları akıllıca kullanarak ekonomik ve askeri imkanlarınızı genişletebilirsiniz. Sıfırdan güçlü bir medeniyet kurmanız aslında sizin oyundaki başarınızı gösterecek. Bu yolda diğer oyuncularla diplomatik ilişkiler yürütmeniz de son derece kritik. Diğer oyuncularla karlı anlaşmalar yapabilir ve örgütlere katılarak ittifaklar oluşturabilirsiniz.

Çevrimiçi olarak gerçek oyuncularla oynayacağınız Hades' Star oyununda zaman sınırı olan görevlere tabi olsanız da aslında oyunun temposunu siz belirleyebilirsiniz. Zira oyuna bağlanmadığınız zamanlarda süre limitli görevlerin zamanı işlemezken, siz yokken diğer kullanıcılar da size saldıramıyor. Oyunun grafikleri ve müzikleriyle de uzay atmosferinin iyi yansıtıldığını belirtmek gerek. Gerçek bir strateji oyunu olan Hades' Star’ı AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR