Halkbank Şifrebaz Cep

Halkbank Şifrebaz Cep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Halkbank Şifrebaz Cep, bankacılık işlemlerinizi güvenli hale getiren tek kullanımlık şifre üreten basit ve pratik bir uygulamadır.

Halkbank Şifrebaz Cep, Halkbank İnternet Şubesi’ne ve Mobil Şube’ye girerken kullanabileceğiniz tek kullanımlık şifre üreten bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama hem güvenliğinizi sağlamakta hem de sizi şifre hatırlama derdinden kurtarmaktadır.

Şifrebaz Cep uygulaması ile tüm bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz Halkbank İnternet Şubesi’ne şifrenizi kullanmadan girmenizi sağlayan kullanımı basit ve pratik bir uygulama. İnternet şubesinden Şifrebaz Cep başvurunuzu yapmanızın ve aktifleştirmenizin ardından uygulama aracılığıyla tek kullanımlık şifre üretmeye başlayabilirsiniz.

Şifrebaz Cep uygulaması ile şifre üretilmeniz için izlemeniz gereken adımlar ise;

  • Halkbank İnternet Şubesi’ne giderek Güvenlik menüsü altında bulunan Şifrebaz Başvurusu ekranında Şifrebaz Cep Başvurunuzu 6 haneli şifrenizi girerek yapın.
  • Şifrebaz Cep uygulamasında etkinleştirme menüsüne müşteri no ve 6 haneli Şifrebaz Cep Başvuru şifrenizi girin ve Cep PIN kodunuzu belirleyin.
  • Son olarak Halkbank İnternet Şubesi’nde Güvenlik – Şifrebaz Aktifleştirme – Şifrebaz Cep Aktifleştirme yolunu takip edin. Başvurunuzu aktifleştirmenin ardından Şifrebaz Cep PIN’i ile rahatlıkla tek kullanımlık şifre üretmeye başlayabilirsiniz.

Halkbank Şifrebaz Cep uygulamasını iPhone ve iPad'inize yükleyerek bankacılık işlemlerinizi güvenlik endişesine kapılmadan gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR