Hamilelik Rehberi 1.0.3 (ios)

Hamilelik Rehberi

Hamilelik Rehberi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS işletim sisteminde hizmet veren Hamilelik Rehberi, hamilelik sürecine ilişkin her detayı bulabileceğiniz bir sağlık uygulamasıdır.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda çalışan Hamilelik Rehberi mobil uygulaması, hamilelik süreci boyunca tüm detayları takip edebileceğiniz kapsamlı bir sağlık rehberidir.

Hamilelik rehberi uygulaması bünyesinde pek çok özelliği bir arada barındırırken, fiziksel değişimlerden ruhsal değişimlere ve tavsiyelere kadar hamilelik sürecine ait her şeyi bu rehberde bulabilirsiniz.

Hamilelik Rehberi uygulamasını Türkiye’nin en çok kullanılan hamilelik uygulaması yapan özelliklerin başında ise uygulamanın bir sosyal ağ tarzında kullanılabilmesidir. Anne adayları tıpkı bir sosyal ağ yönetiyormuşçasına arkadaş edinebilir ve paylaşımlarda bulunabilir. Ayrıca kullanıcılar birbirleriyle sohbet de edebiliyor.

Hamilelik sürecinde ihtiyaç duyulan tavsiyeleri de bünyesinde barındıran uygulamada günlük egzersizlerden alışveriş tavsiyelerine kadar bir çok yararlı bilgiye ve ipuçlarına ulaşılabilir. ‘Günün Fotoğrafını Çek’ bölümü sayesinde ise her güne ait bir fotoğrafınız olur. Böylelikle hamilelik süresince yaşadığınız fiziksel değişimleri de görselliğe dökebilir, unutulmaz bir anıyı kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca ‘Anketlerim’ bölümünde diğer kullanıcılardan bebeğinizin ismi için öneriler alabilirsiniz.

Kapsamlı bir sağlık uygulaması olan Hamilelik Testi’ni AppStore’dan ücretsiz olarak mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR