Handbrake Valet 1.0 (ios)

Handbrake Valet

1.0
Handbrake Valet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Handbrake Valetbasit ve eğlenceli bir mobil beceri oyunudur

Handbrake Valet hem kolay bir şekilde oynayabileceğiniz hem de oynarken bolca eğlenebileceğiniz bir mobil araba park etme oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Handbrake Valet'de araba park etme yeteneklerinizi konuşturabiliyorsunuz. Oyunda oldukça yoğun ilgi gören ve farklı ünlülerin ziyaret ettiği bir mekanın valelik görevini yürüten bir kahramanın yerine geçiyoruz. Oyundaki temel amacımız ise bize teslim edilen araçları en kısa süre içerisinde kaza yapmadan park ederek sıra bekleyen araçları biriktirmeden hepsini park etmek. İşin kötü yanı ise bu araçların hiç sonunun gelmiyor oluşu.

Handbrake Valet'in oynanışı oldukça basit. Oyunda park etmeye çalıştığımız araç ekranda sürekli diker olarak ilerliyor. Aracımız ilerlerken sağımızda ve solumuzda yol kenarına park etmiş araçları takip ediyoruz ve boş alan gördüğümüzde el frenini çekip boşluğa aracımızı hızlı bir şekilde yerleştiriyoruz. Biz aracımızı park ettiğimizde hemen yeni bir araca geçiş yapıyoruz ve oyun bu düzende devam ediyor. Eğer kaza yaparsak oyun sonlanıyor.

YORUMLAR