Hanger 1.9 (ios)

Hanger

1.9
Hanger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hanger ekranın yukarısında yer alan yerlere ip atarak ilerlemeye çalıştığımız eğlenceli fakat bir o kadar da zorlu bir oyun.

Hanger boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz keyifli oyunlardan bir tanesi ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bu oyunda tıpkı Örümcek Adam gibi yüksek yerlere ip atarak ilerlemeye çalışan bir adama yardım etmeye çalışıyoruz.

Aslında bu oyunu daha önce pek çok kere farklı temalarla gördük ve oynadık. Bu yüzden Hanger'ın ortaya orijinal bir şeyler koyduğunu söylemek pek doğru olmaz. Yine de fikrin uygulanış aşamasında herhangi bir problem göze batmıyor. Ekranın yukarısında bulunan yerlere ip atıp uzağa gitmeye çalışıyoruz ve ne kadar uzağa gidersek alacağımız puan o denli yüksek oluyor. Bu aşamada detaylı ve gelişmiş fizik motorundan da bahsetmek gerekiyor. Modelin hareketleri gerçekten çok iyi tasarlanmış.

Kusursuzca çalışan kontroller ve bu tarz bir oyun için yeter düzeyde yer alan grafikler Hanger'ın başarılı bir oyun olmasını sağlıyor. Vakit öldürmek için oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız Hanger'ı denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR