Hangi Köprü?

Hangi Köprü?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hangi Köprü, iPhone ve iPad sahibi İstanbul kişilerin Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi köprüsünün trafik yoğunluğunu öğrenmesini sağlayan yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Hangi Köprü, İstanbul'da bulunan Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi köprülerinin trafik yoğunluğunu gösteren ve bu sayede rotanızı değiştirmenizi yada belirlemenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Uygulamayı yükledikten sonra idlerseniz iPhone ve iPad'lerinizin kilit ekranı üzerinde köprü yoğunluklarını görüntüleyebiliyorsunuz. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için geniş ekran desteği de bulunan uygulama kullanımı son derece basit ve oldukça şık tasarıma sahiptir.

Köprülerin hem Avrupa hem de Anadolu tarafına giden yönündeki trafik yoğunluğunu gösteren uygulama, özellikle sürekli İstanbul trafiğinde olanlar için çok yararlı olacaktır. Köprülerden geçiş yapabileceğiniz tahmini süreleri gösteren kutucuklar, trafik toğunluğuna göre sırasıyla yeşil, sarı ve kırmızı olmaktadır. Eğer kırmızı ise alternatif yollar aramanız sizin için en iyi çözüm olabilir.

Sadece köprülerin trafik yoğunluğunu göstermekle sınırlı olmayan uygulama üzerindeki duyurular bölümünden köprülerde yapılan onarım çalışmalarını da gösteriyor. Bu sayede daha yola çıkmadan köprülerde ne olup bittiğini güncel olarak öğrenebilirsiniz.

Eğer İstanbul'da yaşıyorsanız, Hangi Köprü uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize kesinlikle indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.