Hangtime

Hangtime
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hangtime uygulaması sayesinde kolayca çevrenizdeki tüm etkinliklerden iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak haberdar olabilirsiniz.

Hangtime uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak kolayca çevrenizdeki etkinlikleri, partileri, festivalleri, konserleri ve toplantıları takip edebilmenizi sağlayan, böylece arkadaşlarınızın organize ettiği hiç bir şeyi kaçırmamanıza yardımcı olan ücretsiz bir uygulama. Hem çok kolay kullanılır yapısı, hem de üst derecedeki fonksiyonları sayesinde herşeyi takip etmek için kullanacağınıza inanıyorum.

Uygulamanın içerisinde bulunan takvim sayesinde tüm önemli etkinlikleri takip edebilir, aynı zamanda Facebook hesabınızla da takviminizi eşleyebilirsiniz. Böylece Facebook üzerinden bir etkinliğe davet edilseniz bile bunu Hangtime takviminiz üzerinde görebilir, katılım gösterebilirsiniz.

Tüm güncelleme ve etkinlikler Hangtime içerisinde anlık olarak yer alıyorlar ve herhangi bir gecikme mevcut değil. Eğer arkadaşlarınızın bir etkinlikle ilgilenebileceklerini düşünüyorsanız onları da hemen davet edebilirsiniz.

Bilhassa büyük şehirlerdeki tüm etkinlikleri takip etmekte zorlananlar ve etkinlik organizatörleri tarafından beğenileceğine inandığım uygulama, arkadaşlarınızın telefonlarında da kurulu olmalı. Böylece tüm organizasyonları uyumlu ve hızlı bir şekilde hazırlamak mümkün hale gelecektir.

Eğer tüm etkinliklerden haberdar olmak ve hepsine katılmak istiyorsanız uygulamaya göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR