Hanx Writer 1.0.1 (ios)

Hanx Writer

Hanx Writer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hanx Writer, Tom Hanks adına geliştirilmiş daktilo uygulamasıdır.

Akıllı telefon ve tabletlerle haşır neşir olan yeni nesil bilmez ancak teknoloji ne kadar gelişmiş olsa da eskilerin asla hafızasından çıkmayacak yazma araçlarından birisidir daktilo. Hanx Writer adındaki uygulama daktiloyu dijital ortama taşıyor. Kasik bir daktiloda yazıyormuş hissi veren uygulamada farklı daktilo modelleri de sunuluyor.

Holywood’un kıdemli isimlerinden Tom Hanks adına geliştirildiğinden Hanx Writer isminin verildiği uygulama, klasik daktiloları iPad’e taşıyor. Ücretsiz olarak sunulan ama farklı daktilo modelleri için ek ücret talep eden uygulama sizi eski günlerinize götürecek. Daktilolar o kadar kaliteli tasarlanmış ki gerçeğini aratmıyor. Ayrıca yazılarınızı yazarken şak şak seslerini duyduğunuzdan gerçekten daktiloda yazıyormuş gibi hissediyorsunuz.

Hanx Writer, modern standartlarda, şaşkınlık uyandıracak kadar iyi bir uygulama. Uygulamayı özgün yapan ise hiçbir otomatik harf, noktalama işareti veya benzer bir kolaylık sunmaması. Ekranı tümüyle kaplayan daktilo tarzı klavyeyi kullanarak animasyon eşliğinde kağıt üzerine yazıyorsunuz. Satır sonuna geldiğinizde ve tuşlara vururken gerçek daktilodan çıkan ses te çok iyi aktarılmış. Yazınızı tamamladıktan sonra belgenizi ön izleme şansına da sahipsiniz.

Sadece yatay konumda kullanabildiğiniz uygulama farklı daktilo seçenekleri de sunuyor. Writer's Block Bundle adını taşıyan daktilo için 4.99 dolar, Hanx Golden Touch modeli için 2.99 dolar, Hanx 707 Bundle modeli içinse 2.99 dolar ücret ödemeniz gerekiyor. Varsayılan olarak gelen daktilo modelini tercih ederseniz hiçbir ücret ödemeden uygulamayı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR