happn 5.0.5 (ios)
happn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    642

  • ÜRETİCİ

    happn

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir arkadaşlık uygulamasıdır.

Uygulama marketlerinde pek çok farklı arkadaşlık uygulaması var. Hepsinin dayandığı prensip ise birbirinden değişik. Yine böyle ilginç fakat kullanışlı bir prensibe dayanan arkadaşlık uygulaması daha piyasaya çıktı. Happn, bir yerlerde karşılaşıp hoşunuza giden fakat konuşamadığınız ve tanışamadığınız insanlarla sizi tanıştırmayı hedefliyor

Diyelim ki bir caddede alışveriş yapıyorsunuz ve o esnada oralardan geçen bir insandan hoşlandınız. Eğer iki kişinin de cep telefonunda happn uygulaması varsa, happn sizi bu durumdan haberdar ediyor. Siz de buna göre o kişiden hoşlanıp hoşlanmadığınızı belirtiyorsunuz.

Eğer karşı taraf da evet demezse uygulama bir şey söylemiyor. Fakat iki taraf da evet derse uygulama eşleşme olduğunu bildiriyor. Ayrıca uygulama yine size kaç kere yollarınızın kesiştiği veya ortak arkadaşlarınızın olup olmadığını da söylüyor.

O anda aynı yerlerde ya da çok yakın konumlarda bulunduğunuz için de hemen tanışıp buluşup bir kahve içme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Yani diğer uygulamalara göre çok daha hızlı ve gerçek insan iletişimi kurma üzerine odaklı.

Bildiğiniz gibi günümüzde iletişim iyice teknoloji üzerinden dönmeye başladı ve bu yüzden insan iletişimi azaldı. Bu sebeple kullanışlı bir uygulama olabilir.

YORUMLAR