Happy Dinos

Happy Dinos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Happy Dinos'ta kendi adamızı kurup, dinozor parkı açıyoruz.

Happy Dinos, iOS işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve uzun soluklu bir şehir kurma simülasyonu olarak öne çıkıyor. Gelişmiş grafikleri ve zengin oyun yapısıyla beğeni kazanmayı başaran bu oyunun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor olması da başka bir artısı.

Dinozor parkı kurup yönetmeye çalıştığımız bu adanın kontrolü tamamen bizde bulunuyor. Dolayısıyla adanın her türlü faaliyetinden biz sorumluyuz. Eksiksiz bir kontrol mekanizması kurarak dinozorlarımızın mutlu olmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Oyunda yüzlerce dinozor çeşidi yer alıyor ve bu dinozorları çiftleştirerek yeni türlerin ortaya çıkmasını sağlayabiliyoruz. Elimizde bulunan dinozorları dilersek ticari ilişkiler çerçevesinde kullanabiliyoruz. Oyunda geniş çaplı bir kişiselleştirme yelpazesi bulunuyor. Bu öğeleri kullanarak adamızı dilediğimiz gibi dekore edebiliyoruz. Uygulayacağımız tasarımlar ve dekorasyon çalışmaları dinozorların mutlu olmasını veya tam tersi yönde etkilenmesini sağlıyor.

Happy Dinos'ta yer verilen mini görevler sayesinde oyunseverler kendilerini boşlukta hissetmeden eğlenceli görevlere katılabiliyorlar. Bu görevler genel olarak dinozorların gelişimlerini de destekler nitelikte.