Happy Farm:Candy Day

Happy Farm:Candy Day
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz çiftçilik ve hayvancılık oyunudur.

Çiftçilik ve hayvancılık oyunları son yıllarda yükselişte olan oyun tarzlarından bir tanesi. Piyasada hem Facebook hem de mobil cihazlar üzerinden oynayabileceğiniz bu tarz bir çok oyun var. Simülasyon kategorisinde değerlendirebileceğimiz bu oyun türü, her yaştan oyuncunun bir araya gelebildiği nadir oyunlardan.

Happy Farm: Candy Day de işte bu tür oyunlardan bir tanesi. Facebook ve mobil cihazlar üzerinde toplam 500 milyondan fazla oyuncuya sahip olduğunu iddia eden oyun gerçekten başarılı. Renkli, canlı grafikleri ve sevimli hayvan tasarımları ile de oynanabilirliği yüksek diyebilirim.

Oyunda amacınız kendi ürünlerinizi yetiştirmek,  hayvanlarınızı büyütmek, çeşitli görevleri yerine getirmek, çiftliğinizi şık dekorasyonlarla süsleyip büyütüp genişletmek. Ayrıca üretim fabrikaları satın alabilir, depolarınızı büyütebilir, ürünlerinizin ticaretini de gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay idare edilebilen kontrolleri ile de öne çıkan oyunda yalnızca bir kaç dokunma ve kaydırma hareketi ile bütün işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Facebookla bağlanabileceğiniz oyunda arkadaşlarınızla iletişime geçebilir, her gün Facebook üzerinden hediyeler kazanabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu oyunu Facebook üzerinden de oynayabiliyorsunuz. Eğer siz de bu tarz oyunları seviyor ve iOS cihazlarınızda oynamak üzere eğlenceli bir oyun arıyorsanızi Happy Farm'ı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR