Happy Mall Story 1.6.1 (ios)

Happy Mall Story

Happy Mall Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Happy Mall Story, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir alışveriş simülasyonu oyunudur.

Happy Mall Story, kendi hayalinizdeki alışveriş merkezini kurmanıza olanak tanıyan bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bu oyunda, tamamen kendinize ait dükkanları, özel merkezleri ve aktiviteleri gerçekleştirebileceksiniz. Son derece keyifli olan ve her yaş grubuna hitap eden bu oyunu boş vakitlerinizde oynayabilirsiniz.

Happy Mall Story veya tür olarak benzer bir oyunla karşılaştıysanız, mobil platformlar için geliştirilen simülasyon oyunlarının ne kadar ayrıntılı olduğuna da aşinasınızdır. Simcity'den sonra ilaç gibi gelen bu oyunda tam anlamıyla bir simülasyon keyfi yaşayacağınızı söyleyebilirim. Grafik olarakta göze hoş gelen Happy Mall Story'de amacımız, baştan aşağıya ilgileneceğimiz bir alışveriş merkezi yaratmak. Dolayısıyla 100'den fazla alana yatırım yapmak sizin elinde. Sürekli güncellenen yapısıyla da alışveriş merkezinizi daha geliştirilebilir kılabiliyorsunuz. İnternet bağlantısı gerekmeden çevirimdışı da oynayabileceğinizi unutmayalım.

Alışveriş simülasyonu arayanlara ilk sıralarda önerebileceğim nadir oyunlardan Happy Mall Story oyununu ücretsiz indirebilirsiniz.  

YORUMLAR