Happy Racing 2.1.2 (ios)

Happy Racing

Happy Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz yarışlara katılacağız.

Ücretsiz yarışlara katılacağımız Happy Racing’de bizleri eğlenceli anlar bekliyor.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak birbirinden eğlenceli yarışlara katılacağımız Happy Racing adlı mobil arcade oyununda bizleri birbirinden farklı araçlar ve komik karakterler bekliyor. Oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran yapım geniş bir kitle tarafından oynanmaya devam ederken de bu alanda ilk sıralara yükselmeye devam ediyor.

Fantastik yollara ve renkli bir atmosfere sahip olan Happy Racing, oyunculara rekabet ve eğlence dolu bir yarış ortamı sunuyor. Birbirinden farklı araç modelleri ile bizleri benzersiz yarışlara sokacak olan mobil oyunda dünyanın çeşitli yerlerinden oyuncular ile karşı karşıya gelecek ve sonu gelmeyen bir eğlence dünyasına adım atacağız.

Mobil platformda 5 milyondan fazla oyuncuya hitap eden yapım görsel efektleri bakımından da tatmin edicidir. Oyuncular yarışlarda farklı tipte yollar ile karşılacak ve  rekabeti en üst seviyede yaşayabilecekler.

Oyun içerisinde 140’dan fazla farklı seviye yer alıyor. 2 multiplayer modu ile farklı ülke oyuncuları ile karşılaşabilecek ve 18 farklı seviye paketi ile dünya çapında bir şoför olacağız.

YORUMLAR