HappySale

HappySale
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HappySale, ihtiyacınızın olmadığı eşyaları satabileceğiniz başarılı ve yararlı bir iOS satış uygulaması.

HappySale, bir kaç basit adımda ihtiyacınızın kalmadığı ikinci el eşyalarınızı satabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir iOS platformu.

Kullanıcıların daha fazla kullanacağını düşünmediği eşyaları satabileceği uygulama, 3 adımda eşyalarınızı satışa koyabilme imkanı sunuyor.

Tamamen ücretsiz olan HappySale'nin kullanımı da son derece basit. Uygulama üzerinde satış yapabilmek için uygulamanız gereken 3 adım aşağıdaki gibidir:

  • Satmak istediğiniz eşyanın bir resmini çekin
  • Eşya için bir açıklama ve fiyat girin
  • Facebook, Twitter ve Google+ üzerinde paylaşın

3 basit adımda eşyalarınızı satışa koymanızı sağlayan HappySale, böylece kullanıcılar arasında güzel bir satış ağı kurarak farklı kişilerin ihtiyaçlarını çok daha uygun fiyatlara ve güvenle karşılamasını sağlıyor.

Bulunduğunu bölgeye göre çalışan bir eşya pazarı olarak düşünebileceğiniz HappySale, henüz çok yeni olduğu için bölgenizde satışı yapılan az ürün ya da hiç bir ürün olmayabilir. Bu nedenle uygulamayı arkadaşlarınız ile paylaşarak daha hızlı yayılmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak ikinci el eşyalarınızı satmayı düşünüyorsanız, HappySale uygulamasını ücretsiz olarak hemen indirin.

YORUMLAR