Harry Potter: Hogwarts Mystery (ios)

Harry Potter: Hogwarts Mystery

Harry Potter: Hogwarts Mystery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  221

 • Üretici

  Jam City, Inc.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'nda geçen yepyeni bir hikaye

Harry Potter: Hogwarts Mystery, kitabı milyonlar satan, sinemada ve televizyon izlenme rekorları kıran popüler seri film Harry Potter’ın mobil platforma uyarlanan oyunu. Harry Potter hayranıysanız kesinlikle indirin. iOS tarafında da ücretsiz indirilebilir olmasıyla sevindiren yapımda Hogwarts cadılık ve büyücülük okulundaki sırları ortaya çıkarıyorsunuz.

Jam City’nin mobil platforma uyarladığı sihir ve büyü temalı rpg oyunu Harry Potter: Hogwarts Mystery, hikaye odaklı oynanış sunuyor. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na katılmak üzere seçilen bir karakteri oynuyorsunuz. Harry Potter Hogwarts’tan mektubunuzu almadan yıllar öncesinde geçen oyunda Hogwarts Şatosu’nun bilinmedik odalarını keşfediyor, sırları araştırıyor, Profesör Dumbledore, Snape ve diğerlerinden etkili büyüler öğrenip deneyimlerinden faydalanıyoruz. Büyücülük okulunda geçen hikayede nasıl ilerleyeceğiniz size kalmış. Unutmadan, öğrendiğiniz yeni büyüleri rakipleriniz üzerinde deneme diğer bir deyişle düello yapma ya da onlarla güçlerini birleştirme şansına da sahipsiniz.

Harry Potter: Hogwarts Mystery Özellikleri:

 • Derslere katılarak büyü yapmak, iksir hazırlamak gibi büyü becerilerini öğrenin ve ustalaşın.
 • Hogwarts’ta ne kadar uzun süre geçirirseniz o kadar fazla yeni karakterle ve yerle tanışır, büyü, iksirlerin kilidini açarsınız.
 • Büyü becerilerinizi kullanarak Hogwarts Şatosu’ndaki sırları açığa çıkarın.
 • Sınıfınızdaki öğrencilerle birlikte görevlere katılın.

YORUMLAR