Hashnotes

Hashnotes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Not alma uygulamalarından biraz farklı olan Hashnotes ile mobil yazım şekillerine uygun bir uygulamanız olsun.

Not alma uygulamaları konusunda henüz aradığınız şeyi bulamadığınızı düşünüyorsanız iOS cihazları için hazırlanmış Hashnotes isimli bir uygulama ile şansınızı tekrar denemenizde fayda olacaktir. iPhone ve iPad için farklı optimizasyonları sayesinde en makul görselliği yakalamış olduğunuz bu not alma uygulamasa dahili bir arama motoru kullanıp hashtag kullanımları aracılığıyla size yol gösteriyor. PC mantığıyla not almanın mobil cihazlarda pratik olmadığını düşünüyorsanız bu uygulamayı yapanlar sizinle hemfikir.

Kolay kullanım ile birlikte hızlı bir sonuca ulaşmanız için ayarlanmış olan bu uygulama özellikle düzenli notlar yerine düz yazılardan oluşan notlar hazırlayanlara fayda sağlıyor. Hashtag eklemiş olduğunuz notlarınızı bu kategoriler altında listelenebiliyor ve arama yaptığınızda da hashtag üzerinden sonuçlar size birer birer diziliyor. Arayüz tasarımı son derece kolay anlaşılır. Estetik konusunda büyük çabaların sarfedilmiş olduğunu söylemek güç olsa da kullanım konusunda sıkıntı yaşamamanız için her şey düşünülmüş.

Ücretsiz bir not alma uygulaması arıyorsanız ve mobil yazı diline uygun bir mekaniğe sahip yenilikçi bir uygulama peşindeyseniz iOS için çıkan Hashnotes oldukça hoşunuza gidecektir ve verimliliğinizi artıracaktır.

YORUMLAR