Hashtack

Hashtack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hastack kullanıcılara Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarını tek bir uygulama üzerinden yönetmelerine imkan veren kapsamlı bir uygulamadır.

Hashtack arkadaşlarınız ve ailenizle daima bağlantıda kalmanızı sağlayan ücretsiz bir sosyal medya yönetim uygulamasıdır. Özel olarak geliştirilen Hashtack kullanıcıların Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya platformlarındaki hesaplarını tek bir yerde toplayarak daha verimli bir kullanım deneyimi sunuyor.

Günümüzde kullanıcılar Facebook, Twitter, Instagram gibi çok sayıda sosyal medya profiline sahipler. Hal böyle olunca bu profilleri ayrı ayrı yönetmek gerçekten vakit alıyor. Hashtack bu karmaşaya son vermek üzere tasarlanmıştır. Farklı hesaplarınızı Hashtack üzerinde toplayabilir ve sadece tek bir arayüzden hepsini takip edebilirsiniz.

Instagram, Facebook ve Twitter uygulamalarında gerçekleştirdiğiniz her fonksiyonu hashtack üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızın güncellemelerini beğenebilir, paylaşabilir ve yorum yazabilirsiniz. Bunları gerçekleştirmek için uygulamadan çıkmaya ihtiyaç olmuyor.

Uygulamada şık görünen, sade bir arayüz kullanılmış. Hashtack’i açtıktan sonra karşınıza Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarınızı ekleyebileceğiniz alanlar çıkıyor. Buradan hesap bilgilerinizi girerek takibe başlayabiliyorsunuz.

Siz de Facebook, Twitter ve Instagram üzerindeki profillerinizi kolay ve basit yoldan yönetebileceğiniz bir araca ihtyiaç duyuyorsanız Hastack’i denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR