Haste 1.1 (ios)

Haste

1.1
Haste
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Haste, gerçek kişilere karşı gerçek zamanlı olarak oynanan yeni ve ücretsiz kelime oyunudur.

Haste, gerçek zamanlı olarak gerçek kişilere karşı oynayabileceğiniz harika bir kelime oyunudur. Çevrimiçi olarak oynanabilen oyununda kazanmak için kelimeleri hızlı bir şekilde tespit etmelisiniz. Kelimeleri seçmek içinse fazla vaktiniz yok. Sadece 90 saniye içerisinde olabildiğince fazla kelime bulmalı ve rakibinizi alt etmelisiniz. Kelime bilginize ne kadar güveniyorsunuz?

Haste, iPhone ve iPad’lerde oynanabilen yeni ve hızlı bir kelime oyunu. Çabuk düşünmeyi ve hareket etmeyi gerektiren oyun gerçek zamanlı olarak oynanıyor. Hem arkadaşlarınıza hem de dünyanın diğer ucundaki kişilerle oynayabiliyorsunuz. Rakibiniz rastgele seçiliyor. 90 saniye süre veriliyor ve iki kişi karışık harflerle dizilmiş tablodan kelimeleri ayıklayarak ilerliyor. 90 saniye sonunda da en çok kelime bulan oyuncu oyunu kazanıyor.

Tempolu geçen oyunda her harfin bir değeri var ve ayrıca puanınızı çarpan bonus kutucuklar bulunuyor. Kelimeleri oluşturmak içinse sağ, sol, yukarı, aşağı, çapraz kaydırma hareketini kullanıyorsunuz.

Oynanışı kadar animasyonlarıyla da dikkat çeken oyunu ister misafir modda isterseniz de Facebook hesabınıza bağlanarak arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz. Game Center desteği sayesinde kendinizin ve diğer Haste oyuncularının puanını görebiliyorsunuz.

Not: Haste, ücretsiz olarak oynanabiliyor. Ancak her oyun sonrasında ekranı kaplayan bir reklam ile karşılıyorsunuz. Ancak reklamlar oyun esnasında aniden karşınıza çıkmadığından oyununuzu etkilemiyor. Bu reklamları görmemek içinse 1.99 dolar ödemeniz gerekiyor.

YORUMLAR