Hava Radar

Hava Radar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hava Radar uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak havada bulunan uçakların hepsini takip edebilirsiniz.

Hava Radar uygulaması, iPhone ve iPad mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz hava radarı uygulamaları arasında yer alıyor ve yerli bir geliştirici tarafından hazırlanmış. Ücretsiz olarak sunulan ve havayollarının gökyüzünde olan uçaklarına dair tüm bilgileri sunabilen uygulamanın arayüzü de tüm uçakları kolaylıkla takip edebileceğiniz bir şekilde hazırlanmış.

Uygulamayı açtığınızda, o an havada olan uçakları kolayca görebilmeniz mümkün oluyor ve dilerseniz içerisinde bulunan havayollarına göre filtreleme seçeneklerini kullanarak sadece istediğiniz havayolunun uçaklarını görmeyi sağlayabiliyorsunuz.

Havada bulunan uçakların üzerine tıkladığınızda, uçaklara dair bilgiler de elde edebiliyor ve böylece sivil havacılığa meraklıysanız bu merağınızı giderebiliyorsunuz. Uygulama ile sunulan bilgilerin hepsi gerçek zamanlı oldukları için o an uçakla yolculuk eden sevdikleriniz hakkında en doğru bilgileri de anında elde edebiliyorsunuz.

Tabii ki üstünüzden geçen uçakların nerelere ait uçaklar olduklarını merak ediyorsanız, yine uygulamanın harita ekranından tüm gereken bilgilere erişebilirsiniz. Havalimanlarına göre sıralamalar ve filtrelemeler yapmak da mümkün olduğu için kendi çevrenizdeki havalimanlarını baz alarak uçuşları kontrol edebilirsiniz.

Havacılık konusuna meraklı kullanıcılar kadar sevdiklerine sürprizler yapmak isteyenler için de etkili olabilecek olan uygulamayı denemeden geçmeyin.

YORUMLAR