Havaalanı - Nokia 2.7 (ios)

Havaalanı - Nokia

2.7
Havaalanı - Nokia
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Havaalanı güncel uçuş bilgilerini takip edebileceğiniz bir uygulamadır

Havaalanı eğer sıkça uçuş yapıyorsanız işinize yarayabilecek bir uçuş bilgileri takip uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Havaalanı temel olarak Türkiye havaalanlarında yapılan uçuşlar hakkındaki bilgilere cep telefonunuz veya tabletiniz üzerinden erişmenizi mümkün kılıyor. Havaalanı ile Türkiye'nin belli başlı havaalanları üzerinde yapılan uçuşlara göz atabiliyor, bu uçuşlar hakkındaki son durumlar görüntülenebiliyor. Bu sayede rötar ve benzeri durumlar hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Havaalanı uygulaması bagajlarınızı nereden alacağınızı öğrenmenize de yardımcı oluyor. Bu sayede havaalanlarında ilan panolarını arama derdinden kurtuluyorsunuz ve uçaktan iner inmez cep telefonunuz üzerinden bagajlarınızın nereden indirileceğini görebiliyorsunuz.

Havaalanı uygulaması içerisinde arama modülü de yer alıyor. Bu modül sayesinde uçuş bilgileri arasında arama yapabilirsiniz.

Havaalanı uygulaması içerisindeki uçuş bilgilerini yabancı kaynaklardan elde ettiği için anlık değişikliklerde hemen güncellenmeyebilir. Bu nedenle uygulamanın tam anlamıyla güvenilir olduğunu söyleyemeyiz.