Havalı Tahmin 1.0 (ios)

Havalı Tahmin

1.0
Havalı Tahmin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Havalı Tahmin, renkli ve sade arayüze sahip ücretsiz ve Türkçe hava durumu uygulamasıdır.

Havalı Tahmin, iPhone ve iPad’lerin yerleşik hava durumu uygulamasına alternatif olarak kullanılabilecek renkli ve sade arayüze sahip bir hava durumu uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz sunulan uygulama bulunduğunuz konumun 5 günlük hava durumunu ayrıntılı olarak sunmaktadır.

Akıllı telefon ve tabletinizden hava durumu uygulamasından sıkıldıysanız, farklı bir hava durumu uygulaması arıyorsanız “Havalı Tahmin” adlı uygulamayı denemeden geçmeyin. Konumunuzu tespit ederek hava durumu bilgilerini sunan uygulama ile mevcut sıcaklığın yanı sıra en yüksek ve en düşük sıcaklık, rüzgar yönü ve hızı, nem ve basınç oranı, gün batımı ve doğumu bilgilerini alabiliyorsunuz.

Sıcaklığa göre otomatik olarak değişen renkli arayüze sahip olan uygulamanın tek eksi yanı; sadece yaşadığınız şehir için hava durumu bilgilerini sunması diyebilirim. Eğer birden fazla ülkede yaşıyorsanız veya başka bir şehrin hava durumunu da takip etmek istiyorsanız ne yazık ki mümkün değil. Ancak bulunduğunuz konumunun hava durumunu göstermesi sizin için yeterliyse hem ayrıntılı, hem sade, hem ücretsiz, hem de Türkçe olması yönünden benzerlerinden ayrılan Havalı Tahmin uygulamasını kesinlikle öneririm.