Havalimanı Servisim

Havalimanı Servisim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Havalimanı Servisim, havaalanlarına ulaşımı kolaylaştıran bir Türk Hava Yolları uygulamasıdır.

Havalimanı Servisim, insanların havaalanından şehir merkezine ve havaalanlarına kolaylıkla erişebilmelerine yardımcı olan bir mobil uygulamadır. Türk Hava Yolları’nın resmi uygulaması olma niteliğini taşıyan Havalimanı Servisi uygulaması ile seçtiğiniz şehrin havalimanlarına giden ve havalimanlarından şehir merkezine yapılan tüm servis hat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Avrupa’nın en iyi havayolu Türk Hava Yolları (THY) tarafından ücretsiz olarak sunulan Havalimanı Servisim, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler dahil 30 şehri kapsayan kolay kullanımlı bir havalimanı servis bilgilendirme uygulaması. Seyahat edeceğiniz şehri seçerek şehir merkezinden havaalanıa veya havaalanından şehir merkezine gelen servis hatları hakkında ayrıntılı bilgi (güzergahları, yakın duraklar, kalkış saatleri) alabiliyorsunuz.

Havalimanı Servisim sayesinde hangi şehire giderseniz gidin havalimanına veya şehir merkezine sizi ulaştıran servislere uaşabiliyorsunuz. Şehir seçiminizi yaptıktan sonra, şehirden havalimanına mı, havalimanından şehir merkezine mi gideceğinizi seçiyor ve servis hat bilgilerine ulaşıyorsunuz. Havaalanlarına ulaşımınızı kolaylaştıracak olan bu uygulama pratik ve kullanışlı.

YORUMLAR