Hearthstone 2.5.8416 (ios)
Hearthstone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    1,907

  • Üretici

    Blizzard Entertainment

Hearthstone, Blizzard'ın oynaması oldukça eğlenceli olan kart oyununun ücretsiz olaran sunulan iPad versiyonudur.

Hearthstone, kart oyunu severlerin oldukça hoşuna gidecek olan yeni, ücretsiz ve eğlenceli bir kart oyunudur. Bir süredir beta sürecinde olan Hearthstone, geçtiğimiz haftalarda normal versiyonuna geçiş yaparak tüm oyunculara sunulmuştu. Ücretsiz olarak açacağınız Battle.net hesabu ile giriş yapabileceğiniz oyunun yeni iPad versiyonu ise Nisan ayının başında oyunculara sunuldu. 2015 Nisanı'nda ise oyun iPhone telefonlarda da oynanabilir hale geldi.

Oyundaki amacınız World of Warcraft karakterleri arasından en beğendiğiniz yada beğendiklerinizi seçerek bu karakterlere özel desteler oluşturmak. Desteleriniz içerisinde karakterinize özel canavar ve büyüler ile birlikte tüm karakterlerin kullanabileceği canavar ve büyüleri de kullanabiliyorsunuz. Oyunu kendi seviyenizdeki rastgele seçilen oyuncular ile karşılıklı olarak oynayabileceğiniz gibi, arkadaş listenizdeki kişiler ile de oynayabilirsiniz.

Oyunda belirli bir süre içerisinde yeterli tecrübe kazandıktan sonra dereceli maçlara ve arenaya giriş yapmanızı tavsiye ederim. Çünkü bu modlarda yapacağınız maçlar çok daha çekişmeli ve heyecanlı geçmektedir. Dereceli maçlarda galibiyet aldıkça yıldız kazanarak derecenizi 25'ten 1'e doğru yükseltmeye çalışıyorsunuz. Arena'da ise size sunulan 3 farklı karakterden birini seçerek daha sonrasında rastgele sunulan kartlar arasından en yararlı ve avantajlı olanlar ile bir deste oluşturarak rakipleriniz ile karşılaşıyorsunuz. Fakat Arena'ya girebilmek için 150 altın yada belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Oyun içerisindeki günlük görevleri yaparak altın kazanabilir ve böylelikle arenaya giriş yapabilirsiniz.

YORUMLAR