Heatos 1.0 (ios)

Heatos

1.0
Heatos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heatos mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Heatos yediden yetmişe her yaştan oyun severe hitap eden hem eğlendirici hem de eğitici bir mobil bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Heatos'da pozitif ve negatif sıcaklık değerlerini temsil eden kareler arasındaki savaşa katılıyoruz. Oyundaki temel amacımız ise kırmızı pozitif kullanarak ekrandaki bütün negatif mavi kareleri yok etmek. Oyundaki her karenin üzerinde bir sıcaklık değeri yer almakta. Kırmızı kareleri birbirlerinin üzerine sürükleyerek onları tek bir kare haline getirebiliyor ve sıcaklık değerlerini toplayabiliyoruz. Bu sayede yüksek negatif ısı değerine sahip olan mavi kareleri yok edebiliyoruz.

Heatos'ta ekrandaki bütün mavi kareleri yok ettiğimizde bölümü geçebilmekteyiz. Oyun ilerledikçe karşımıza çözmemiz gereken daha zorlu matematiksel bulmacalar çıkmakta. Oyunu tek parmağınızı kullanarak rahatça oynayabilirsiniz. Bu da oyunu otobüs yolculukları için ideal bir seçim yapıyor.

YORUMLAR