Heavy MACH: Defense

Heavy MACH: Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heavy MACH: Defense savaş oyunları oynamaktan keyi alan oyunseverlerin denemek isteyebileceği türden bir oyun.

Heavy MACH: Defense aslında çok yeni bir oyun değil fakat uygulama marketin geneline göz attığımızda bu kalitede bir robot oyunu bulmak gerçekten çok olduğu için değerlendirmek istedik. Hem tablet hem de akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda 70 farklı bölümde mücadele ediyor ve düşman robotları yok etmeye çalışıyoruz.

Oyuna başlar başlamaz kendimizi yoğun bir ateş hattında buluyoruz. Enerji hücreleri toplayarak kendimize savunma hattı oluşturuyoruz ve gelen saldırılara karşı koymaya başlıyoruz. Konu savaş olunca upgrade’ler de kaçınılmaz olarak standart sunuluyor. Özel güçlerimizi ve bölümleri başarıyla tamamlayarak güçlendirdiğimizi birimlerimizi kullanarak düşmanlar karşısında daha sağlam bir duruş sergileyebiliyoruz.

Heavy MACH: Defense’te kuş bakışı kamera açısı kullanılmış. Ekranın sağına ve alt bölümüne yerleştirilmiş olan özel yetenekleri kullanmak da bir hayli kolay. Bir başka deyişle oyunu oynarken kontrollere bağlı bir problemle asla karşılaşmıyoruz.

Genel olarak başarılı bir oyun olan ve bulunduğu kategoriye göre kaliteli sayılabilecek grafikleriyle öne çıkan Heavy MACH: Defense’i robot temalı oyunlardan hoşlanan herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR