HellFire: The Summoning

HellFire: The Summoning
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HellFire: The Summoning, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz başarılı bir savaş kartı oyunudur.

HellFire: The Summoning, savaş kartı oyunlarını seven oyuncuların iOS cihazları üzerinde oynayabilecekleri oldukça sürükleyici bir mobil oyundur.

Dünyamız ve kendi dünyaları arasındaki geçidi açmanın bir yolunu bulan uğursuz yaratıkların dünyamıza geçmesini engellemek ve cehennemin kapılarını kapatmak için seçilen kahraman rolünü oynayacağımız oyun gerçekten oldukça heyecan verici.

Siz ve sizin gibi geçit avcılarının çok geç olmadan cehennemin kapısını kapatması ve huzur dolu diyarları koruması gerekiyor.

Görevinizde başarılı olabilmek için ateş, su, toprak, ölüm gibi farklı elementlere en iyi şekilde hükmetmeli ve bu element gruplarına ait ejderhaları, ölümcül yaratıkları ve mistik canavarları kart destenize katmanız gerekiyor.

Yüzlerce yeteneğin ve farklı yaratığın sizleri beklediği bu heyecan dolu kart oyununda yeteneklerinizi ve yaratıklarınızı geliştirerek, gireceğiniz savaşlarda çok daha başarılı olabiliyorsunuz.

Tamamlamanız gereken 600'den fazla bölümün yer aldığı HellFire: The Summoning'in 3 boyutlu evreninde sürekli olarak yeni etkinlikler, yetenekler ve karakterler sizleri bekliyor.

YORUMLAR