Hello.com 1.4.0 (ios)

Hello.com

Hello.com
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hello.com, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sosyal medya uygulamasıdır.

Hello.com, bir zamanların efsane platformlarından biri olan Orkut'un yapımcısı tarafından geliştirilmiş bir sosyal ağ olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, yeni insanlarla tanışıp ortak tutkularınızı paylaşabilme imkanı bulacaksınız. Son derece iyi vakit geçirebileceğiniz Hello.com'u denemenizi mutlaka öneriyorum. 

Hello.com'un çıkış sürecini son yıllara dayandırmamamız gerektiğini düşünüyorum. 12 yıllık bir serüvenin sonunda ortaya çıktı ve Orkut Büyükökten tarafından bizlerin katkılarıyla çıkış yapmayı bekliyor. Beğenme yerine, tutkular üzerine inşa edilmiş ilk sosyal ağ olma özelliğini taşıyan Hello, alternatif sporlar yapan, fotoğrafçılıkla uğraşan, kamp yapmayı seven, doğa aşığı, sinema sever, kitap kurdu insanların rahatlıkla bir araya gelerek gündem paylaşmasına ve etkinlikler yapmasına zemin hazırlıyor. Düşünün, içinizde doyuma ulaştırılamayan bir tutku var ve çevrenizde bunu paylaşabileceğiniz bir insan yok. Hello'ya girerek tutkunuza ortak olan yeni insanlar tanıyabilirsiniz. 

Hello'ya giriş yapmadan önce Orkut Büyükökten'e kulak vermekte fayda var. Neden Hello iyi bir sosyal ağ onun sözlerinden daha iyi anlayabiliriz: "Bence hepimiz biraz daha dost canlısı olmalıyız. Dünyanın buna ihtiyacı var. Tuhaf bir dönemde yaşıyoruz. Çevremizdeki insanları görmezden gelerek cihazlarımızın arkasına saklanıyoruz. Seyahat ettiğimiz yerlerin sakinleriyle vakit geçiriyoruz ama evde komşumuzu bile tanımıyoruz. Saklandığımız örtünün altında dostlarımızdan gelen güncelleme ve paylaşımları tıklıyoruz. Sıradan ve soyutlanmış bir hayatımız var. Çoğu zaman yalnızız, bilmediklerimizden korkuyoruz ve anlamadığımız şeylere karşı nefret doluyuz. Hello bizi birbirimize bağlıyor. Düşünsenize, herhangi bir dilde hello diyebilirsiniz ve insanlar hemen sizi anlar. “Hello” herhalde ”Okay" den sonra dünyada en çok kullanılan kelimedir. Aló, halo, ʾāllo, alô, hallo, alló. Birine böyle basit ve dostça bir jest yaptığınızda, korku ve nefrete yer kalmaz. Haydi, gelin bana katılın ve yeni arkadaşlar edinin. Hello deyin ve dünyanızı sevin."

Hello.com'u ücretsiz indirebilirsiniz. Henüz Türkiye'de aktif değil ama kısa sürede geleceğini düşünüyorum. 

YORUMLAR