Helpouts

Helpouts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    82

  • Üretici

    Google

Google tarafından ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile hayatın farklı anlarında yardım alabileceğiniz sosyal bir platforma sahip oluyorsunuz.

Helpouts iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesidir. Google tarafından piyasaya sürülen bu uygulama sayesinde hayatın her evresinde karşılaşabileceğiniz sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

Sanat, müzik, bilgisayar, elektronik, yemek, eğitim, kariyer, güzellik, bakım, moda, spor ve beslenme gibi pek çok konuda bilgilerin sunulduğu bu uygulama herhangi bir promlemle karşılaştığınızda başvuracağınız ilk uygulama olacak.

Kullanıcılar arasında adeta bir sosyal yardımlaşma platformu kuran Helpouts'ta aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabilmeniz için arayüzde kapsamlı bir kategori bölümü oluşturulmuş. Yukarıda saydığım bu kategoriler içerisinde diğer kullanıcılar tarafından oluşturulmuş içeriklere erişim sağlayabiliyorsunuz.

En önemlisi de bulacağınız içeriklerin hemen hemen hepsi alanında profesyonel kişilerce hazırlanmış. Bu sayede en doğru bilgiye hızlı ve zahmetsiz bir şekilde erişebiliyorsunuz.

Siz de hayatın farklı anlarında kullanabileceğiniz yardımcı bir uygulama arıyorsanız, Helpouts'ı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR