Herkes Onu Okuyor 1.2 (ios)

Herkes Onu Okuyor

1.2
Herkes Onu Okuyor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Herkes Onu Okuyor, iPhone ve iPad sahiplerinin Hz Muhammed'in hayatını okuyarak öğrenebilmesi için geliştirilen modern ve kullanımı kolay bir iOS uygulaması.

Herkes Onu Okuyor, son peygamber Hz. Muhammed'in (s.a.s) hayatını merak edenler için hazırlanmış ve ücretsiz olarak sunulan bir iOS uygulaması. Hz. Muahmmed'in nasıl bir yaşam sürdüğünü detaylı olarak ve farklı kaynak ve kitaplar üzerinden okumak isteyen tüm iOS cihaz sahipleri bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir.

Uygulama ücretsiz olarak sunulmasına rağmen uygulama içerisinde ücret karşılığında satın alabileceğiniz kaynaklar bulunuyor. Normal okuyabileceğiniz kitaplardan sesli kitaplara kadar farklı kaynaklar bulabileceğiniz uygulama Hz. Muhammed'in ilkokul, ortaokul, lise ve yetişkin dönemlerindeki hayat tarzını ve neler yapıp nasıl yaşadığını anlatıyor.

4 farklı kitap sunan uygulama içerisinde kitapları okuyup dinleyebilmek için satın almanız gerekiyor. İnsanlara karşı nasıl davrandığından, nasıl ahlaklı olduğuna kadar farklı yönlerini ortaya koyan uygulamayı eğer ilginiz varsa mutlaka alarak tüm kitapları okumanızı tavsiye ederim.

Uygulamanın tasarımı oldukça sade ve şık. Bu nedenle okurken herhangi bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Özellikle merak eden yaşlı aile bireyleriniz için alarak onlarında okumasını yada kitaplarını sesli olarak dinlemesini sağlayabilirsiniz.

Evde, okulda, iş yerinde yada yolculuk yaparken her zaman kullanmaya uygun olan uygulamaya kesinlikle göz atmanızı öneriyorum.

YORUMLAR