Hero Academy

Hero Academy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hero Academy, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz en iyi ve bağımlılık yapan sıra tabanlı strateji oyunlarından bir tanesidir.

Hero Academy, satranca benzerliği ile dikkatleri çeken sıra tabanlı strateji oyunudur. Oyunu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek sınırsızca oynayabilirsiniz. Satrantdaki karakterler yerine çok daha fentezi karakterler ile oynayacağınız oyunda insnalardan elflere kadar farklı seçebileceğiniz türler bulunmaktadır.

Takımınızı toplayarak sürekli güçlendirmeye çalışmalı ve böylece rakiplerinizi yenmelisiniz. Rakiplerinize üstünlük kurabilmek için onların zayıf noktalarını görmeli ve bu noktaların üzerine gitmelisiniz. Takımınızı güçlendirdikçe rakiplerinize karşı olan galibiyet oranınız artacaktır.

Oyunu ister Facebook ve Twitter hesaplarınızda ekli olan arkadaşlarınız ile, isterseniz de rastgele seçilen tanımadığınız oyuncular ile oynayabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde rakipleriniz ile yazışarak sohbet etme imkanınız da bulunmaktadır.

Özellikler:

  • Sıra tabanlı oynanış
  • Facebook ve Twitter arkadaşlarınız yada rastgele tanımadığınız oyuncular ile oynama
  • Renkli ve canlı grafikler
  • Takımınızı düzenleme
  • Rakipleriniz ile mesajlaşma
  • Sıranız geldiğinde bildirim alma

AppStore üzerinde çok az sayıda başarılı ve eğlenceli sıra tabanlı oyun bulunduğunu düşündüğümüzde, Hero Academy hem bir adım öne çıkmayı başaran hem de saatlerce keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak olan ücretsiz iOS strateji oyunlarından bir tanesidir. Sıra tabanlı oyunlar oynamayı seviyorsanız Hero Acedemy'i mutlaka ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.

Oyun hakkında genel bilgi sahibi olabilmek için aşağıdaki tanıtım videosunu izlemelisiniz.

 

YORUMLAR