Hero Wars 1.39.20 (ios)

Hero Wars

Hero Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farklı karakterler ile savaşacağız.

Mobil rol oyunları arasında oldukça popüler bir konumda yer alan Hero Wars milyonlarca oyuncu tarafından adeta bir tutku ile oynanmaya devam ediyor.

Mobil alana yönelik geliştirdiği oyunlar ile tanınan Nexters yine peşinden milyonları koşturmaya devam ediyor. Kusursuz grafik açılarına sahip olan yapım, zengin içeriği ile kısa sürede milyonlara ulaşmayı başardı.  Dünyanın çeşitli yerlerinden 1 milyondan fazla oyuncuyu ortak bir çatıda birleştiren Hero Wars erkek ve dişi karakter oluşturmamıza da olanak sağlıyor.

Oyuncular karakterlerini geliştirerek dünyanın dört bir noktasındaki milyonlarca oyuncu ile mücadele edecekler. Seviye sisteminin de yer aldığı yapımda oyuncular harita üzerinde yer alan yaratık ve canavarlar ile savaşarak seviyelerini artırabilecek ve daha etkili bir hale getirebilecekler. Sürükleyici yapısı ile oyuncuların beğenisini kazanan yapım iki farklı mobil platformda oynanabiliyor. Google Play’de oyunculardan ortalama 4.7 gibi bir inceleme skor puanı alan yapım, sürükleyici yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Tamamen ücretsiz olan oyun görsel efektleri bakımından da oldukça yoğun bir şekilde karşımıza çıkıyor.

YORUMLAR