Heroes and Castles 2 1.0.3 (ios)

Heroes and Castles 2

Heroes and Castles 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heroes and Castles 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz en kaliteli savaş oyunlarından biridir

Heroes and Castles 2 oyunculara benzersiz bir savaş tecrübesi yaşatan, içerisinde strateji, RPG ve aksiyon oyunlarını birleştiren bir kale savunma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu başarılı savaş oyununda fantastik bir maceraya atılıyoruz. Oyunda kalemiz iskeletler, orklar, troller ve diğer korkunç yaratıklar tarafından kuşatılırken biz kalemizin son umudu olarak savaş alanına adım atan bir kahramanı canlandırıyoruz ve ordularımıza önderlik ediyoruz. Oyunda birebir düşmanlarla savaşırken bir yandan da yeni askerler üretiyor ve düşman üzerine gönderiyoruz. Oyun bu yönüyle aksiyon ve stratejiyi birleştiriyor.

Heroes and Castles 2'de kahramanımızı omzunun üstünden gördüğümüz TPS kamera açısıyla yönetiyoruz. Oyun içerisinde farklı kahraman sınıflarını ve ırklarını görevleri tamamladıkça açabilmekteyiz. Görevleri tamamlayınca kahramanımız tecrübe puanı kazanabiliyor, yeni silahlar ve zırhlar yapabiliyor, yeni yetenekler öğrenerek seviye atlayabiliyor. Ayrıca topladığımız kaynaklarla kalemizin savunma sistemini geliştirebiliyor ve ordumuzdaki askerlerin savaş yeteneklerini artırabiliyoruz.

Heroes and Castles 2'in grafikleri mobil cihazlarda görevileceğiniz en kaliteli grafikler arasında. Bilgisayar oyunlarını aratmayan grafik kalitesi oyunun zengin içeriğiyle birleşince ortaya bir başyapıt çıkıyor. Heroes and Castles 2'yi eğer mobil cihazlarınızda oyun oynamayı seviyorsanız kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR