Heroes in Time

Heroes in Time
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Heroes in Time, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz başarılı bir rol yapma oyunudur. Özellikle kapsamlı seçenekleri ile dikkat çeken oyunda, tercih edebileceğiniz çok fazla şey olması daha eğlenceli kılmış diyebilirim.

Elbette pek çok rol yapma oyunu var ve Heroes in Time da bunlara çok fazla bir yenilik getirmiyor fakat başarılı grafikleri, kontrolleri ve oyun yapısı ile bence oynanabilirliği yüksek bir oyun olmuş diyebilirim.

Seed adlı bir oyun serisinin üçüncü oyunu olan Heroes in Time'da hikayeyi takip edebilmek ya da oyunu oynayabilmek için önceki oyunları oynamış olmanızsa şart değil. Direk olarak bu oyundan başlayabilirsiniz.

Oyunda Mikhail adlı bir karakteri canlandırıyorsunuz ve krallığınız olan Maxima Kingdom'u kötü güçlerden korumaya çalışıyorsunuz. Bunun için öncelikle karakterinizin şövalye mi, savaşçı mı, okçu mu yoksa büyücü mü olacağına karar veriyorsunuz.

Oyunda kullanabileceğiniz 5 farklı dövüş yeteneğinin dışında 24'den fazla saldırı ve savunma yeteneği bulunuyor. Bunlardan size uygun olanları seçip kullanabiliyorsunuz. Bununla birlikte oyunda farklı sistemler bulunuyor. Örneğin savaşlarınızı denizde, arenada veya ejderhalarla yapabiliyorsunuz.

Bununla birlikte  yaratığı zaptetme, koleksiyon, transfer, karakter koruma gibi farklı görev sistemleri de bulunuyor. Yine rol yapma oyunlarının vazgeçilmezi zindan görevi de bu oyunda mevcut.

Eğer siz de rol yapma oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR