Heroes of Camelot 1.7.0 (ios)

Heroes of Camelot

Heroes of Camelot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heroes of Camelot, Kara Şövalye'ye karşı Camelot'u korumak için kartlarınızla düşmanı altetmenizi sağlıyor.

Heroes of Camelot, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir multiplayer rol yapma kart oyunu ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek ve maceraya katılmak için internet üzerinden kolayca oynanabiliyor. Heroes of Camelot'un dünyasında ejderhalardan tutun da şövalyelere kadar onlarca farklı mitolojik yaratık yer alıyor ve onları dikkatlice kullanırsanız zafere giden yolu döşeyebiliyorsunuz.

Oyunun ana hikayesi Camelot miti üzerinden oluşturulmuş ve Camelot'a saldıran Kara Şövalye'yi altetmek birinci görevimiz. Kral Arthur ve Merlin, yürüyen ölülerin işgalini sona erdirebilmek için var güçleriyle çalışıyorlar.

Dolayısıyla oyundaki hedefimiz Camelot üzerinden yaşayan ölü saldırısını durdurmak ve PVP sistemi sayesinde dünya çağındaki diğer binlerce oyuncuyla rekabet içerisine girmek. Oyunun temel özellikleri şu şekilde listeleniyor;

  • Takımınızla saldırıda bulunma
  • Görev sistemi ve ödüller
  • Kahramanlar için seviye atlama sistemi
  • PVP savaşlar
  • Canlı sohbet ile diğer takım üyeleriyle konuşabilme
  • Kaliteli hikaye sunumu

Oyunun kullanıcı arayüzü ve grafikleri olabildiğince güzel tasarlanmış ve sesler de bir o kadar kaliteli. Yoğun atmosferini sürekli olarak korumayı başaran oyunda kendinizi Camelot'un bir şövalyesi gibi hissedeceksiniz. Eğer kart oyunlarından hoşlanıyorsanız göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR